Životopis

30. října 2008 v 19:39 | Mayor Lindishek
Povolání: Herec
Věk: 36
Datum narození: 2.06. 1972
Znamení: Blíženci

Wentworth Miller hrál ve filmech jako je např.:

- Buffy, přemožitelka upírů
- Lidská skrvrna
- Prison Break

Právě Wentworth vděčí za svou velikou popularitu právě tomuto seriálu.
Hraje zde Michaela Scofielda, který spáchal zločin, jen aby se dostal za svým bratrem, který pobývá ve vězení za vraždu, kterou skutečně nespáchal a která na něho byla nastražena. "ZABIL" bratra od prezidentky, a proto dostal TREST SMRTI. Michael se ho snaží zachránit jeho bláznivým plánem uniknout pomocí tetování ( MAPY ) z vězení..
Povede se mu to?
Na to už koukejte samy. Nebudu vám tady prozrazovat jak to vlastně dopadne!!


Ale ne vždy měl Miller takové schopnosti. Po hraní v divadle na střední škole v Brooklynu a na předměstí Pittsburgu hrál německého kurýra Count von Stracka v divadlu "Intime". Cítil, že překonal své vrstevníky. "Byl jsem děsně božský," říká Miller. Psychicky neunesl svou popularitu a skončil s hraním. Začal zpívat s Ringtones a to považoval za své východisko.

Miller hraje inženýra v Prison Breaku, ale zápolil s vědou v Princetonu (zahrnující předmět fyzika pro básníky), a tak si ve druhém ročníku na univerzitě vzal rok volna, aby si všechno v klidu vyřešil. Tento čas strávil ve Scottsdalu (Ariz) s jeho strýcem, kde pracoval v knihkupectví a jako úřední asistent. Brzy ho začala sžírat nuda a otrava z minimální mzdy a také svět, který pro něj byl obtížný a bezvýznamný, a proto se rozhodl vrátit do Pricetonu a podařilo se mu získat anglický titul (asi něco podobného jako náš bakalář).

Po škole odešel do Hollywoodu a dostal práci "s vlastním stolem a pravidelnou výplatou", četl skripta a sbíral šálky s kávou pro šéfy z NBC v oddělení pro televizní tvorbu. Ale brzo si uvědomil, že šel nevědomě do Los Angeles za účelem hraní. "Věděl jsem, že kdybych to nezkusil, říkal bych si pořád 'co kdyby´."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama